Reklama

Przydrożne drzewa

walczę o drzewa nawet te przy drodze,jeżdżę samochodem,jeżdżą moi synowie i nie chcę "łysych" dróg zanim po wycięciu tych drzew co są wyrosną nowe (może jakieś krzaki) jak proponują inni. Jeździmy ,jeździmy a Pan Bóg nam drzewa stawia na drodze , albo inne sytuacje w których uczestniczymy.

Bądźmy rozsądni , jeźdźmy z wyobraźnią i uważajmy na znaki i co się wokół dzieje a mamy szansę przeżyć - to naprawdę nie zależy od ilości mijanych drzew na naszej drodze.Jeśli ich nie będzie to nic nie zmieni statystyk ( no może nie będzie tych z drzewami) to będą inne równie grożne wypadki .

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy