Reklama

Polka w najnowszym Kalendarzu Pirelli

Są już pierwsze doniesienia z prac nad słynnym Pirelli Calendar na 2012 rok. W ekskluzywnym wydawnictwie jeden miesiąc przypadnie Polce.

Autorem sesji do najnowszej edycji kalendarza jest Mario Sorrenti. To utalentowany włoski fotograf, który w swoim portfolio ma sesje zdjęciowe dla takich magazynów, jak Vogue, czy Harper's Bazaar. Jest także autorem okładek wydawnictw muzycznych, m.in. albumu Shakiry pt. "Oral fixation vol. 1" i Maxwella pt. "Embrya".

Udział Mario Sorrenti przy produkcji najnowszego kalendarza to dla Pirelli wyjątkowe wydarzenie - jest on bowiem pierwszym włoskim fotografem, którego zdjęcia uświetnią ekskluzywne wydawnictwo.

Na zdjęciach zobaczymy natomiast światowej klasy modelki i aktorki, niektóre po raz kolejny. W sesji wzięły udział m.in. Kate Moss, która ma już na koncie zdjęcia do dwóch edycji kalendarza - w 1994 i 2006 r., Milla Jovovich - pojawiła się w kalendarzu na 1998 r., czy Lara Stone - ma za sobą dwie sesje do kalendarza, na 2009 i 2001 r.

Oprócz nich, w najnowszym Pirelli Calendar będzie można podziwiać m.in. japońską aktorkę Rinko Kikushi, brazylijską modelkę Isabeli Fontana, Rosjankę Natashę Poly, Dunkę Saskię De Brauw, Włoszkę Margaret Mad?, czy Amerykankę Guinevere Van Seenus.

W kalendarzu znajdzie się też i polski akcent. Jeden z miesięcy będzie reprezentować rodzima modelka i aktorka Małgosia Bela. To dla niej drugie spotkanie na planie zdjęciowym do Kalendarza Pirelli. Polka pojawiła się w kalendarzu na 2009 r.

Reklama

Tematyka sesji wciąż jest trzymana w wielkiej tajemnicy, być może będzie "motoryzacyjna". Wiemy natomiast, że sesja zdjęciowa odbyła się w miejscowości Murtoli, na południu Korsyki.

Dowiedz się więcej na temat: kalendarze | kalendarz Pirelli | Pirelli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy