Reklama

Polisy OC i AC wreszcie mogą być tańsze!

Przed zakupem ubezpieczenia OC i AC warto porównać ceny polis dostępnych na rynku. Może się okazać, że do tej pory przepłacaliśmy, i to słono, za nasze ubezpieczenie. Szybko i w prosty sposób wybrać i kupić najkorzystniejszą polisę możemy w multiagencji CUK Ubezpieczenia. W zaledwie kilka minut, na miejscu w oddziale lub telefonicznie, otrzymamy symulację cen polis OC i AC z 20 wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

CUK posiada autorski system informatyczny, dzięki któremu możliwe jest szybkie i precyzyjne wyliczanie składek ubezpieczeń OC, AC oraz całych pakietów ubezpieczeniowych. Polega on na tym, że po wpisaniu podstawowych informacji, np. na temat kierowcy i jego pojazdu, program jest w stanie przeprowadzić precyzyjną symulację cen oraz dobrać zakres polisy, który interesuje klienta. Po chwili otrzymamy gotowy, bezpłatny wydruk, który zawiera aktualne ceny polis z 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Już nie będziemy musieli poświęcać kilku godzin czy nawet dni, poszukując najtańszej polisy w wielu Towarzystwach. A różnica w cenach może wynosić nawet kilkaset złotych! W jednym miejscu, w oddziale CUK możemy znaleźć, wybrać i zakupić polisę. Nie musimy nawet nosić gotówki - zapłacić za ubezpieczenie możemy kartą płatniczą. Dzięki systemowi CUK dobór ubezpieczenia staje się prosty i przyjemny, a co najważniejsze - tańszy!

Reklama

CUK to nie tylko ubezpieczenia samochodowe. W multiagencji kupić możemy polisę na życie, ubezpieczenie mieszkania lub domu, a także polisę turystyczną. Bogata oferta umożliwia elastyczne tworzenie pakietów ubezpieczeń i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Oddziały CUK Ubezpieczenia znajdują się w centralnych częściach miast, w dogodnych lokalizacjach, gdzie można bez problemów i za darmo zaparkować swoje auto. Specjalnie dla tych, którzy nie mają czasu w tygodniu, są zapracowani i zabiegani, oddziały ubezpieczyciela czynne są także w soboty.

Sprawdź adres najbliższego oddziału CUK na www.cuk.pl.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje