Reklama

Pirat wypuszczony na wolność (film)

Drogówka z Pyrzyc zatrzymała 40-letniego mężczyznę, który będąc nietrzeźwym, pomimo wcześniej orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, wielokrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, jechał lewym pasem ruchu powodując zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Mitsubishi pajero, w obszarze zabudowanym przemknęło obok patrolu pyrzyckiej drogówki. Policjanci ruszyli za sprawcą wykroczenia. Włączyli vidorejestrator, który kilkakrotnie odnotował znaczne przekroczenia dozwolonej prędkości jazdy - 115 a później 131 km/h przy dozwolonej 70, 108 przy dozwolonej 50 km/h.

Reklama

Jadący autem 40-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp., zjeżdżał na lewy pas ruchu, zmuszając swoim zachowaniem do niebezpiecznych manewrów prawidłowo jadących z przeciwnego kierunku. Omijanie z lewej strony wysepek oraz wjeżdżanie na lewy krawężnik jezdni, to tylko część szaleńczej jazdy.

Po przejechaniu kilkuset metrów funkcjonariusze zatrzymali kierowcę. Poddano go badaniu na zawartość alkoholu, uzyskując wynik ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna w przeszłości był już karany za jazdę po pijanemu, skazany również został za naruszenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, naruszenia zakazu sądowego oraz odpowie za wszystkie popełnione wykroczenia. Teraz grozi mu do 3 lat więzienie. Decyzją prokuratora został wypuszczony na wolność po wpłaceniu kaucji. Czy znowu nie siądzie za kierownicę?

Zobacz jak pirat pijak uciekał:

Policja

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | pirat | wolność | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje