Reklama

OS2 - atak Kuliga

Drugi odcinek Sokolec- Kamionki wygrał Janusz Kulig. Tuż za nim przyjechał Leszek Kuzaj starta 0,7 sekundy. Trzeci znów Krzysztof Hołowczyc, strata 7,4 s. Cały czas na trasie są bardzo trudne warunki mgła i deszcz. Widoczność w niektórych miejscach nie przekracza 10 metrów. Zawodnicy mówią, że prawie nic nie widać i jadą tylko na opis. Wyniki po drugim OS:

Drugi odcinek Sokolec- Kamionki wygrał Janusz Kulig. Tuż za nim przyjechał Leszek Kuzaj starta 0,7 sekundy. Trzeci znów Krzysztof Hołowczyc, strata 7,4 s. Cały czas na trasie są bardzo trudne warunki mgła i deszcz. Widoczność w niektórych miejscach nie przekracza 10 metrów. Zawodnicy mówią, że prawie nic nie widać i jadą tylko na opis.

Wypowiedzi po drugim OS:

Kuzaj: To niesamowite nic nie widać, a ja jadę 180 na godzinę. Straszne warunki.

Kulig: Trochę nie trafiłem z oponami. Potworne warunki, ale jakoś sobie radzimy.

Reklama

Sztuka: Na pierwszym oesie na jednym z nawrotów leżeliśmy na boku. Kibice postawili nas na koła. Auto prawie nie uszkodzone.

Turski: Chcieliśmy przechytrzyc konkurencję i jechaliśmy na intermediatach. Z czasów nie jestem zadowolony. Dostałem 10 sekund kary za spóźnienie na pierwszy PKC. Teraz pojedziemy na oponach deszczowych.

Dytko: Musimy jechac bardzo czujnie. Auto od Steca jest ustawione nieco inaczej niż nasze poprzednie. Z tego powodu na drugim oesie na jednym z nawrotów obróciło nas i troche straciliśmy.

W rajdzie nie jedzie już Michał Uliarczyk. Na drugim oesie wylądował w rowie i nie może się wydostać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje