Reklama

Opisy wypadków

Kochana Interio! Uwielbiam was oglądać, uwielbiam Wasz czytać. Mam nadzieje, że wkrótce polubię i wasze głosy (pliki tekstowe to zapewne dla interii kaszka z mlekiem). W dowód bezgranicznej miłości podsyłam Wam ciekawostki z branży ubezpieczeniowej. Są to wyjątki z opisu wypadków samochodowych sporządzonych przez kierowców w protokołach zgłoszeniowych PZU S.A. Pa. Miłej lektury. Jak chcecie to opublikujcie to. Jak nie to nie. Robię to dla Was po to aby kolejny dzień pracy zaczął się wam miło i radośnie, aby wasze męskie jakże przystojne twarze (coś o nich wiem oglądając fotogalerie Euromarket Trophy!) rozpromienił choćby cień uśmiechu. Wtedy będę szczęśliwa! Kochająca Ewa Z!

Wracając do domu podjechałem do złego domu i zderzyłem się z drzewem, którego nie mam.Inny samochód zderzył się z moim nie ostrzegając o swoich zamiarach.Myślałem, że mam opuszczone okno jednak okazało się, że jest podniesione kiedy wystawiłem przez nie rękę.Zderzyłem się ze stojącą ciężarówką nadjeżdżającą z drugiej strony.Ciężarówka cofnęła się przez szybę prosto w twarz mojej żony.Przechodzień uderzył we mnie i przeszedł pod moim samochodem.

ReklamaFacet był na całej drodze i wiele razy próbowałem go wyminąć zanim uderzyłem w niego.Budka telefoniczna zbliżała się, kiedy próbowałem zjechać z jej drogi uderzyła w mój przód.Nie chcąc zabić muchy wjechałem w budkę telefoniczną.Prowadziłem samochód już czterdzieści lat, kiedy zasnąłem za kółkiem i miałem wypadek.Broniąc się przed uderzeniem zderzaka samochodu przede mną uderzyłem przechodnia.Mój samochód był legalnie zaparkowany kiedy wjechał w inny pojazd.Niewidzialny samochód nadjechał znikąd, uderzył w mój i zniknął.Byłem pewien, że ten stary człowiek nie dotrze na drugą stronę ulicy kiedy go stuknąłem.Przechodzień nie miał żadnego pomysłu którędy uciekać, więc go przejechałem.


I nieco z innej beczki...

We wrześniu ub.r. Paul Stiller, lat 47, został hospitalizowany w Andover, Township, New Jersey, gdzie trafił razem ze swoją żoną, gdy zostali ranni podczas wybuchu ćwiartki laski dynamitu w ich samochodzie. Paul z żoną jadąc około 2 nad ranem, postanowili podpalić dynamit i wyrzucić przez okno, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie zauważyli, że okno było zamknięte..

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje