Reklama

Nowe WRC już w kioskach

Jedziemy na Rajd Polski! W nowym wydaniu Magazynu Rajdowego WRC zapowiedzi największej rajdowej imprezy naszego kraju poświęcono aż 8 stron. W materiale znalazł się harmonogram imprezy, mapki wszystkich oesów i zdjęcia 76 najciekawszych miejsc do oglądania - tak jak zwykle, wszystkie opatrzone opisem i rankingiem.

Kto już wybierze sobie miejsca w których będzie oglądać rywalizację zagranicznych asów z naszymi młodymi wilkami, może poświęcić się lekturze reszty numeru. Zacznijmy od strony 30. Markko Martin w rozmowie z Wojtkiem Garbarzem opowiada jak dostał się do fabrycznego zespołu, co sądzi o nowych przepisach wprowadzonych przez FIA i ?dlaczego nie rozmawia z Francoisem Duvalem. Tuż obok znajdziemy wywiad z zawodnikiem, który wśród polskich kibiców jest na pewno nie mniej popularny, niż lider zespołu Forda. To Ryszard Plucha. Mało kto wie, że ten 57-letni zawodnik prowadzi własną szkołę jazdy, a ostatnio pisze książkę o technice jazdy. Pan Ryszard zdradził nam m.in. rzecz, która nurtowała nas od dawna - ile koni ma jego Tavria.

Reklama

Fanów Leszka Kuzaja (wiemy, że jest ich sporo) z pewnością ucieszy plakat jego nowego Subaru Impreza, przemierzającego trasy Elmotu. Miłośników innych szybkich aut na pewno zainteresują opisy nowego Fiata Punto Super 1600, Forda Focusa WRC04 i kolejnego Subaru Impreza, tyle, że modelu GT z 1999 roku w wersji seryjnej.

W numerze nie mogło oczywiście zabraknąć relacji z ostatnich imprez: Rajdu Elmot, Rajdu Mazowieckiego i Rajdu Cypru. Z tym ostatnim redakcja miała nie lada kłopot. Po napisaniu i złożeniu relacji, dotarła do nas wiadomość, że wyniki rajdu mogą ulec zmianie. Do momentu wysłania materiału do drukarni nic nie zostało wyjaśnione. Materiał poszedł do druku, ale tabela z klasyfikacją została opatrzona klauzulą "wyniki nieoficjalne". Cały czas czekamy na rozstrzygnięcie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: impreza | wrc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje