Reklama

Nie przychodzimy dzisiaj do pracy...

Będziemy mieć kłopoty, ale nie przychodzimy dzisiaj do pracy. Niech się wścieka prezes, niech narzekają czytelnicy, że mało „newsów”, ale zaryzykujemy. Do naszej redakcji trafił do testów samochód, którym w Polsce żaden dziennikarz jeszcze nie jeździł. To warte prawie 400 tysięcy złotych bmw 630i.

Będziemy mieć kłopoty, ale nie przychodzimy dzisiaj do pracy. Niech się wścieka prezes, niech narzekają czytelnicy, że mało „newsów”, ale zaryzykujemy. Do naszej redakcji trafił do testów samochód, którym w Polsce żaden dziennikarz  jeszcze nie jeździł. To warte prawie 400 tysięcy złotych bmw 630i.

Czy takie auto może stać na redakcyjnym parkingu? Mowy nie ma. Wyjeżdżamy nim w siną dal. Będziemy delektować się tym samochodem przez najbliższe godziny. Sprawdzimy go w ruchu miejskim i na autostradzie. Zobaczymy ile pali i jak szybko da się nim jechać.

Pewnie przy okazji przekroczymy dozwoloną prędkość, ale także i w takim wypadku zaryzykujemy. Może prezes da na mandat? Przecież serwis Motoryzacja w portalu INTERIA.PL jako pierwszy ma sposobność jazdy „630”. I co? Mamy nim jeździć 90 km na godzinę?

A wrażeniami jazdy tym samochodem, który zasługuje na miano „arystokraty szos” podzielimy się z Wami już we wtorek.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy