Reklama

McLaren przed sezonem

McLaren odkrył swoje karty, a dokładnie samochód, na nadchodzący sezon z nadzieją, że odzyska palmę pierszeństwa w F1 i to zarówno w rywalizacji indywidualnej jak i wśród konstruktorów.

Z kierowcą numer 2 ("1" pozostaje Mika Hakkinen) Davidem Coulthardem za "kółkiem", nowy bolid o symbolu MP4-16 został zaprezentowany na torze w Walencji.

Dyrektor sportowy teamu McLaren -Mercedes Ron Dennis, zazwyczaj bardzo oszczędny w wypowiedziach, tym razem wypowiadał się bardzo optymistycznie. Szef ekipy widzi głównych faworytów ponownie w McLarenie i Ferrari, a za innych pretendentów w zaczynającym się 4 marca (Melbourne) sezonie uważa Williamsa i BAR.

- Włożyliśmy wielki wysiłek w tegoroczny model - powiedział Dennis. - Patrzymy z nadzieją na wyzwania jakie przyniesie nowy sezon. Dzisiaj towarzyszy nam duże podniecenie związane z nowym sezonem. Wszyscy chcemy zobaczyć jako nowy bolid zachowuje się na torze i pokazać, że nasz wysiłek się opłacił. (AP)

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: McLaren

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy