Reklama

McLaren przed prezentacją

Zespół West McLaren Mercedes ogłosił datę oficjalnej prezentacji samochodu MP4-17 na sezon 2002. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę, 19 stycznia, na torze Catalunya w Barcelonie. Wezmą w niej udział kierowcy: David Coulthard, Kimi Raikkonen, który zastępuje Mikę Hakkinena, Aleksander Wurz oraz szef zespołu, Ron Dennis.

Oficjalną prezentację w Barcelonie poprzedzają testy. Biorą w nich udział wszystkie wiodące zespoły F1. Wysoką formę prezentuje David Coulthard, który w trzecim dniu testów na torze Catalunya (4,725 km) osiągnął najlepszy wynik 1"21,157. Bardzo dobry rezultat - 1"22,968 osiągnął też nowy partner Davida, który po raz pierwszy zasiadł w kokpicie bolidu West McLaren Mercedes - Kimi Raikkonen. Młody Fin powiedział: - Na ten moment czekałem od kilku miesięcy. Profesjonalizm zespołu wywarł na mnie wielkie wrażenie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy