Reklama

Kuchar w Meksyku!

Już jutro (o godzinie 16:00 naszego czasu) rozpocznie się rywalizacja w Rajdzie Meksyku, trzeciej rundzie mistrzostw świata 2004. Rajdowe mistrzostwa świata po raz pierwszy w historii zawitają do Meksyku.

Na liście zgłoszeń jest, jak na Mistrzostwa Świata, niewiele, bo 59 załóg, jednak znajdują się tam wszystkie załogi zgłoszone do WRC oraz 16 z 20 zgłoszonych do PWRC. W tej drugiej stawce są wszyscy najbardziej znani i utytułowani kierowcy: Austriak Manfred Stohl, Brytyjczyk Alister McRae, Fin Jani Paasonen, Hiszpan Daniel Sola, Japończyk Toshihiro Arai i Malezyjczyk Karamjit Singh. W PWRC będzie ścigała się jedyna polska załoga w Rajdzie Meksyku - Tomasz Kuchar i Maciej Wodniak.

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym serwisie poświęconym sportom motorowym. To TUTAJ.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meksyk | mistrzostwa świata | kuchar

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy