Reklama

Kolejna fuszerka na A4

Maleją szanse na otwarcie do końca października autostrady A4 Kraków-Szarów - dowiedział się reporter RMF FM. Zastrzeżenia wciąż mają strażacy z Wieliczki.

Ich zdaniem, nie tylko nie ma wjazdów i bram awaryjnych dla samochodów straży pożarnej i pogotowia, ale przede wszystkim brakuje uzgodnień związanych z zaopatrzeniem w wodę do celów przeciwpożarowych.

- Powinny być wskazane punkty, w których znajdują się punkty czerpania wody, lub hydranty, które znajdują się w sąsiedztwie autostrady - powiedział kapitan Bogusław Marszałek z wielickiej straży:

Władze GDDKiA za wszelką cenę chcą za tydzień otworzyć odcinek autostrady. Decyzję ostatecznie ma podjąć inspektor nadzoru budowlanego.

Reklama

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: autostrady | fuszerka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy