Reklama

F1 - Montoya z pole-position

Na żadnym innym torze nie będziemy świadkami tak widowiskowej i tak zaciętej walki podczas sesji kwalifikacyjnej jak na ulicach Mote Carlo. Ta stara zasada potwierdziła się także i w tym roku, i podczas dzisiejszej kwalifikacji kierowcy nieustannie zmieniali się na prowadzeniu. Ostatecznie jednak wszystkich pogodził Juan Pablo Montoya (Williams), który na minutę przed zakończeniem sesji uzyskał najlepszy czas i to on jutro wystartuje do wyścigu z pierwszego pola. Drugi czas należał dziś do Davida Coultharda (McLaren), który potwierdza, że w Monaco słusznie czuje się jak u siebie w domu. Z trzeciego pola wystartuje jutro Michael Schumacher (Ferrari).

Więcej przeczytasz w serwisie Motosport.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pole position

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy