Reklama

Drugi Senna?

Były szef projektantów w ekipie Petera Subera, Sergio Rinland uważa, że Kimi Raikkonen może być w przyszłości drugim Ayrtonem Senną. Argentyńczyk, który teraz pracuje dla Arrowsa powiedział, że jego pierwsze spotkanie z młodym kierowcą z Finlandii, który od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy McLarena, sprawiło, że dostał "gęsiej skórki". Stało się tak dlatego, że Raikkonen przypomniał mu wielkiego, nieżyjącego już Ayrtona Sennę.

- Zobaczyłem to w jego oczach - powiedział Sergio Rinland w wywiadzie dla Reutersa. - Spojrzałem w nie i od razu poczułem, że gdzieś już widziałem to spojrzenie. I wiem, gdzie je widziałem. To ono sprawiło, że poczułem "gęsią skórkę". Tak właśnie patrzył Ayrton Senna. Pamiętam to doskonale - dodał Rinland.

Projektant umieścił nazwisko Raikkonen na krótkiej liście prawdopodobnych, jego zdaniem, przyszłych mistrzów świata. Obok Fina znaleźli się tam również Juan Pablo Montoya, Fernando Alonso i Ralf Schumacher.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: raikkonen

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy