Reklama

Atak Dytko

Paweł i Tomasz Dytko reprezentujący barwy zespołu "Petro-Oil Grupa ORLEN" przed 58 Rajdem Polski: Rajd Polski jest najdłuższym rajdem w tym sezonie. Ponad 300 kilometrów odcinków specjalnych podzielonych na trzy etapy to niemały orzech do zgryzienia. Oprócz znakomicie przygotowanego samochodu i maksymalnej koncentracji liczy się także wytrzymałość. Do rajdu jesteśmy przygotowani bardzo dobrze, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Trasa pomimo tego, że jest trudna i wymagająca bardzo podoba mi się. Jesteśmy nastawieni na maksymalny atak.

Paweł i Tomasz Dytko reprezentujący barwy zespołu "Petro-Oil Grupa ORLEN" przed 58 Rajdem Polski:

Reklama

Rajd Polski jest najdłuższym rajdem w tym sezonie. Ponad 300 kilometrów odcinków specjalnych podzielonych na trzy etapy to niemały orzech do zgryzienia. Oprócz znakomicie przygotowanego samochodu i maksymalnej koncentracji liczy się także wytrzymałość. Do rajdu jesteśmy przygotowani bardzo dobrze, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Trasa pomimo tego, że jest trudna i wymagająca bardzo podoba mi się. Jesteśmy nastawieni na maksymalny atak. Mam nadzieję, że tym razem uda nam się powrócić do domu z dorobkiem 10 punktów. Nie będzie to łatwe zadanie, konkurencja jest ogromna a zawodników, którzy mogą wygrać ten rajd jest co najmniej kilku. Na pewno będziemy ostro atakowali i łatwo skóry nie sprzedamy

- powiedział Paweł Dytko.

Liczymy na ładną, słoneczną pogodę. W takich warunkach jeździ się o wiele przyjemniej oczywiście, gdy nie jest za gorąco. Chcielibyśmy powtórzyć sukces z ubiegłego roku (szóste miejsce w klasyfikacji generalnej), ale nie będzie to łatwe zadanie - dodaje Tomek Dytko.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orlen | rajd polski | trasa | rajd | barwy | atak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama