Reklama

Aktualizacja. Już nie możesz wygrać słuchawek. Kolejny konkurs niebawem

Pamiętacie naszą zabawę skierowaną do właścicieli Mazd? Wystarczyło podzielić się wrażeniami z eksploatacji swojego auta na naszym profilu na Facebooku.

Najciekawsze komentarze nagradzaliśmy bardzo fajnymi pluszakami (zobaczysz je TUTAJ). Tym razem do wygrania są słuchawki Citroena oraz trzy upominki pocieszenia. Także sygnowane logo Citroena. Jak zdobyć nagrody? O tym dowiesz się TUTAJ. UWAGA! Aby wziąć udział w naszym konkursie trzeba "polubić" nasz profil na Facebooku i napisać tam komentarze o treści "jestem"! Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Reklama

***

Mamy wreszcie zwycięzcę naszego konkursu "Słuchawki Citroena". Szczegóły TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy