Reklama

2 + 2 = lider

Fantastyczna inauguracja sezonu! Weekend w Poznaniu od początku do końca przebiegał po mojej myśli. Testy, treningi, kwalifikacje i obydwa wyścigi zostały dobrze przepracowane przez nasz team SERBIN-LITWIN.

Pogoda sprzyjała temu aby odpowiednio przygotować się do startu pierwszego i drugiego wyścigu. Dwukrotnie stanąłem na drugim stopniu podium, co było zarazem moim pierwszym dubletem w karierze. Przed weekendem takie wyniki brałbym w ciemno...

Chciałbym podziękować swoim rodzicom, bez których ten sukces nie byłby możliwy, mojemu Guru Zbyszkowi "Profesorowi" Szwagierczakowi, bratu i przyjaciołom, którzy dopingowali mnie przez cały weekend oraz oczywiście sponsorom: Miastu Szczecin, firmie MA-FRA, dealerowi VW DANELCZYK-ŚWIDNIK oraz firmie RALLY SHOP.

Już za niecałe dwa tygodnie przede mną kolejna eliminacja VW CASTROL CUP na torze Slovakiaring pod Bratysławą. Zapraszam Was już dziś.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy