Reklama

Gratka dla fanów Formuły 1!

Trwa ogólnopolski plebiscyt TorFormuly1.pl, w którym m.in. Warszawa rywalizuje o wybór lokalizacji toru ulicznego F1.

Plebiscyt cieszy się ogromną popularnością. W ciągu pierwszych dwóch tygodni na wszystkie kandydujące miasta głosowało już 62 000 osób. Co ciekawe, tylko 14 procent głosów oddano na Warszawę. Okazją do zwiększenia liczby głosów oddanych na stolicę będzie zapewne Puchar LG, która odbędzie się w ten weekend - 20 i 21 czerwca w CH M1 w Markach, ul. Piłsudskiego 1.

Główną atrakcją show będzie jedyny w Europie hydrauliczny symulator F1, w którym oprócz wirtualnego przejazdu po torze F1, będzie można na własnej skórze odczuć przeciążenia, z jakimi zmagać muszą się kierowcy F1. Na wszystkich mieszkańców stolicy i okolic czekają także niezapomniane emocje rywalizacji na symulatorach F1 i oryginalny bolid Formuły 1.

Reklama

Każdy, kto zgłosi się do zawodów na symulatorach Formuły 1, może nie tylko liczyć na ogromne emocje związane z wyścigiem, ale także na cenne nagrody od LG, w tym telefony komórkowe, odtwarzacze DVD i oryginalne gadżety F1. Każdy może spróbować swoich sił - nie ma ograniczeń wiekowych, nie liczy się płeć ani waga czy też wzrost. Wystarczą dobre chęci i wola walki. Zapisy trwają cały dzień, a wyniki będą ogłaszane wieczorami.

Fani Formuły 1 na własne oczy będą mogli obejrzeć oryginalny bolid ścigający się w zeszłorocznym cyklu Grand Prix Formuły 1. Będzie można porozmawiać z ekspertami i dokładnie przyjrzeć się akcesoriom wykorzystywanymi przez zespoły F1.

Wszyscy, którzy przyjdą w sobotę i niedzielę do CH M1 będą mogli osobiście przekonać się, co czują kierowcy bolidów podczas wyścigu. Mieszkańcy Warszawy i okolic będą mogli zasiąść za sterami jedynego w Europie hydraulicznego symulatora F1. Przeciążenia - siły jakie oddziałują na kierowcę, gdy zbliża się do prędkości 300 km/h, a następnie gwałtownie zwalnia by pokonać zakręt - to wszystko można odczuć wsiadając do symulatora. Hamując, kierowca ma wrażenie, że z całym pojazdem pochyla się do przodu, przyspieszanie daje wrażenie unoszenia się do góry i coraz silniejszego wbijania w fotel? i duży ekran, który wyświetlając trasę wyścigu pochyla się razem z kierowcą w prawo i w lewo podczas wyścigu. Takie emocje na zawsze pozostają w pamięci, takich przeżyć nie da się często doświadczać, tam trzeba być!

TorFormuly1.pl Wyścigi F1 w Polsce? Czy to możliwe? Czy któreś z polskich miast może stać się drugim Monte Carlo i gościć cykl GP? LG, globalny i technologiczny partner F1 zainicjował "pierwszy krok" na drodze do stworzenia toru F1 w Polsce. Wrocław, Kraków, Warszawa czy może Gdańsk? Które z czterech miast byłoby najlepszym gospodarzem wyścigu ulicznego? Na stronie www.troformuly1.pl przedstawiono projekty czterech torów. Konstruktorzy wzięli pod uwagę unikalność i stopień trudności wyścigu, możliwość zbudowania zaplecza oraz trybun. Teraz wiele zależy od nas samych. Każdy może oddać głos na jego zdaniem najlepszą lokalizację. Głosowanie trwa do 31 lipca.

Po zakończeniu głosowania, które jest formą społecznego poparcia dla projektu, LG złoży w siedzibie organizacji F1, Formula One Group propozycję organizacji wyścigów F1 w Polsce, wraz z rekomendowaną, wybraną przez internautów lokalizacją. Liczy się każdy głos!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy