TOP 5 powodów, by dołączyć do Shell ClubSmart

Polscy kierowcy mają możliwość dołączenia do Shell ClubSmart już od 22 lat. Dzięki temu niemal każdy ich zakup na stacjach Shell – od paliw, przez myjnię, aż po aromatyczną kawę – jest nagradzany punktami, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Na jakie dokładnie korzyści mogą liczyć klubowicze Shell ClubSmart?

250 punktów na start

Już na starcie jako klubowicz otrzymujesz bonus w wysokości aż 250 punktów. Wystarczy, że podczas rejestracji zgodzisz się na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Punkty możesz przeznaczać na atrakcyjne nagrody dostępne na stacji, vouchery online lub płacić nimi za zakupy czy paliwo na stacjach Shell. Każde zdobyte 100 punktów to 1 złoty do wydania na atrakcyjne nagrody, na przykład unikalne piłki Ferrari. Bonusowe punkty wymienisz również na produkty, jakich potrzebujesz do rozbudzenia się przed dalszą drogą. Za 190 punktów możesz otrzymać hot doga z parówką (100 g), a za 110 punktów wodę gazowaną lub niegazowaną. Otrzymane punkty możesz wymienić na aromatyczne espresso z oferty Shell Café. Dołączając do Shell ClubSmart będziesz otrzymywać także specjalne oferty dostępne tylko dla klubowiczów!

Atrakcyjne nagrody

250 punktów na start to dopiero początek przygody z Shell ClubSmart. Im częściej tankujesz, robisz zakupy w sklepie czy też korzystasz z myjni na stacji, tym więcej punktów zbierasz. A im więcej punktów, tym atrakcyjniejsze czekają na Ciebie nagrody. Punkty możesz wymienić na wysokiej jakości paliwo, odebrać pyszną kawę czy sycące przekąski w Shell Café. Do tego dochodzą vouchery do takich sklepów jak Biedronka, RTV EURO AGD, Smyk czy Allegro. Punkty możesz przekazać także na wybraną organizację charytatywną, np. pomagający uchodźcom z Ukrainy Polski Czerwony Krzyż. Ludzie otrzymają dzięki temu pomoc, a Ty radość z jej udzielenia.

Rabaty na benzynę, diesla oraz LPG

Do 30 września br. trwa wyjątkowa akcja "Tankuj korzyści". W jej ramach kierowcy należący do Shell ClubSmart otrzymują 30 groszy rabatu na każdy litr wybranego paliwa podstawowego. Jednorazowo można zatankować 50 litrów, a liczba tankowań jest nieograniczona. Każdorazowo klient może otrzymać rabat do 15 złotych. Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat na 10 groszy na litrze przy tankowaniu samochodów napędzanych LPG. Jednorazowo rabat przysługuje na zakup 25 litrów Shell AutoGas. Również w tym przypadku kierowcy mogą tankować kiedy chcą i jak często chcą.

Oferty specjalne na Shell Café

Tylko dla klubowiczów Shell ClubSmart dostępne są specjalne promocje na produkty z oferty Shell Café, np. 5 zł zniżki na wybrane zestawy (dostępne w zależności od asortymentu stacji). Możesz wybrać kajzerkę z kawą lub świeżym sokiem; panini z kawą lub świeżym sokiem bądź kokosankę z kawą.

Proste i jasne zasady

Aby dołączyć do Shell ClubSmart, wystarczy pobrać aplikację z Google Play lub ApplePay. Następnie pozostaje już tylko przejść przez prosty formularz rejestracyjny i dodać do aplikacji swoją plastikową kartę Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Po kilku minutach należysz już do Klubu i możesz cieszyć się wszystkimi związanymi z tym przywilejami. 

Advertisement

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne