Które wycieraczki samochodowe wybrać?

Stosowanie się do zaleceń producentów wycieraczek to prosty i skuteczny sposób, aby poprawić bezpieczeństwo na drodze. W związku z tym, jeżeli od dłuższego czasu nie sprawdzałeś stanu technicznego piór wycieraczek, najwyższa pora to zmienić. Z naszymi wskazówkami łatwo skontrolujesz, czy nadszedł już moment wymiany, a jeżeli tak, to dowiesz się, które wycieraczki kupić, aby cieszyć się najlepszą jakością.

Wielu kierowców ma z tym duży problem, gdyż wysokie różnice w cenach produktów różnych firm niekoniecznie przekładają się na większą trwałość. Czy zatem jedyny wybór to drogie, ale dobre wycieraczki lub tanie, ale niskiej jakości?

Zalety używania dobrych wycieraczek

Okazuje się, że firma Eurorepar w swoich produktach połączyła sprawdzoną jakość z niskimi cenami. Dzięki temu każdy kierowca, który w najbliższym czasie będzie oddawał auto do warsztatu lub umawiał się na przegląd, może zlecić wymianę piór wycieraczek na jej produkty. Zyska dzięki temu wycieraczki, które będą idealnie przylegały do szyby, co przełoży się na wysoką skuteczność w zbieraniu wody oraz usuwaniu zabrudzeń. Każda wycieraczka zostaje poddana procesowi obróbki. W wyniku tych działań końcówki piór (krawędzie) są lepiej zabezpieczone i mogą pracować nawet w trudnych warunkach. Głównym materiałem wykorzystywanym przez producenta jest kauczuk syntetyczny. W przypadku wycieraczek tradycyjnych jest to również kauczuk naturalny, natomiast w wykonaniach płaskich stosuje się elastomerowy epdm. Dla kierowcy najważniejsze powinno być jednak to, że wybierając ofertę Eurorepar zyskuje gwarancję, że pióra wycieraczek przez długi czas będą działały prawidłowo.

Jak dobrać wycieraczkę do konkretnego modelu samochodu?

Porównywanie wycieraczek w celu wybrania idealnego modelu to czasochłonny proces, ale jednocześnie bez tego trudno jest dopasować nowe. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość kierowców nie chce zajmować się tym samodzielnie, tylko prosi o pomoc mechaników lub techników sprawdzających stan ich auta. Jeżeli specjalista potwierdzi, że wycieraczki powinny zostać wymienione, pamiętaj o zamówieniu modelu z katalogu Eurorepar. Producent posiada w ofercie pióra wycieraczek pasujące do kilkudziesięciu różnych modeli, a wraz z wycieraczkami sprzedawane są łączniki przegubowe. Tym samym mechanik otrzyma kompletny zestaw, który będzie mógł łatwo wymienić w twoim aucie. Dodatkowo wszystkie modele dostępne są praktycznie od ręki, co pozwala skrócić czas wymiany.

Wycieraczki Eurorepar

Firma od lat stara się dostarczać klientom najlepsze części samochodowe, co widać nie tylko na przykładzie wycieraczek, ale również opon, filtrów, układów hamulcowych i wielu innych rozwiązań. W przypadku piór wycieraczek oferta obejmuje aż cztery rodzaje, co daje pewność, że asortyment firmy sprawdzi się w przypadku każdego auta. Można tu znaleźć następujące wycieraczki:

  • płaskie (na przód oraz tył),
  • hybrydowe (przód samochodu),
  • tradycyjne (przód i tył pojazdu),
  • plastikowe (tył auta).

Projektanci odpowiedzialni za ich opracowanie uwzględnili między innymi krzywizny przednich szyb występujące w autach poszczególnych producentów. To właśnie dzięki takiemu podejściu oferta Eurorepar cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników warsztatów oraz kierowców. Ci pierwsi mogą realizować naprawy z wykorzystaniem porządnych części, natomiast kierowcy zyskują dostęp do najlepszych rozwiązań w niskiej cenie.

materiały promocyjne