Reklama

Piękne dziewczyny i samochody!

W miniony weekend w Krakowie odbyły się piąte targi Auto Tuning Show.

Jest to impreza skupiająca w jednym miejscu właścicieli jedynych w swoim rodzaju samochodów, firmy produkujące i dystrybuujące niezbędny do tuningu aut sprzęt, warsztaty zajmujące się na codzień tuningiem, a także rzesze sympatyków i potencjalnych tuningowców.

Reklama

Publiczność po raz kolejny dopisała. W niedzielne popołudnie kolejka do kasy miała kilkaset metrów, a stało się w niej ponad godzinę!

Nie ma się jednak co dziwić, bo atrakcji nie brakowąło. Odbyły się m.in. konkursy na najlepiej stuningowany samochód, najlepszy zestaw audio, najlepszą tapicerkę, najgłośniejszy wydech, pchanie auta na czas, najliczniej reprezentowany klub tuningowy oraz konkurs palenia gumy, który każdego roku cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób obecnych na imprezie.

Tegorocznej edycji po raz drugi towarzyszyła firma Electronic Arts Polska, producent gry "Need For Speed - Carbon", który podczas wystawy organizował zawody dla wszystkich uczestników 5.Tuning Show w Krakowie. Do wygrania były cenne nagrody! EA Polska zaprezentowała także "demo car" serii Need For Speed, wyjątkową modyfikację Subaru WRX STI będącą przeniesieniem wirtualnego samochodu z gry do rzeczywistości.

Ponadto zwycięzca konkursu na najlepiej stuningowany samochód otrzymał Puchar "NEED FOR SPEED - CARBON".

Zwolennicy wysokich prędkości mogli sprawdzić swoje ambicje rajdowe na symulatorze. Chętnych nie brakowało... Fani rajdów mogli równiez podziwiać samochód rajdowy Leszka Kuzaja - Subaru Impreza WRX STI N12.

Pokaz udzielania pierwszej pomocy podczas wypadku drogowego zaprezentowany został przez Harcerską Grupę Ratowniczą "Krak".

W tym roku organizatorzy oddali do dyspozycji uczestników Tuning Show halę o powierzchni 5500 m2 oraz plac zewnętrzny o powierzchni 1600 m2.

Impreza była objęta patronatem medialnym przez INTERIA.PL.

A TUTAJ bardzo dziwna strona z jeszcze bardziej dziwnymi tekstami.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | show | impreza | tuning | samochody | dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje