Reklama

Więcej "koreańczykow"

Lipcowa sprzedaż samochodów wyprodukowanych przez Kia Motors wzrosła w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej o 36%, głównie dzięki dobrym wynikom na rynkach eksportowych, podała agencja Dow Jones.

Przedstawiciele GM Daewoo Automotive and Technology także poinformowali, że sprzedaż w lipcu była wyższa niż rok wcześniej o 36,6%. Takie wyniki południowokoreański producent zawdzięcza wznowieniu eksportu swoich samochodów na rynek amerykański. Kolejny producent z tego samego kraju, Ssangyoung Motor, poinformował, że jego sprzedaż w lipcu była lepsza niż rok wcześniej o 8,2%, w czym duży udział miały dobre wyniki na rynkach eksportowych. (Samar)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Koreańczycy | sprzedaż samochodów

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy