Reklama

Uwaga na czarne! Kremowe są OK

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez jedną z firm ubezpieczeniowych na Wyspach, pojazdy tego koloru najczęściej biorą udział w wypadkach drogowych.

Na drugim miejscu są samochody ze srebrną karoserią. Pracownicy firmy wzięli pod lupę ponad 100 tys. wypadków i stłuczek. Jak wynika z ich analizy, najbezpieczniejsze dla użytkowników dróg są auta kremowe.

Analiza zainteresowała również psychologów. Ich zdaniem, zależność między liczbą wypadków a kolorem samochodów, jakie w nich uczestniczą, leży w mentalności kierowców. Czarne pojazdy wybierane są przez ludzi jeżdżących agresywnie, a srebrne podobają się tym, którzy zachowują się swobodnie, choć lubią także trzymać się z boku.

Reklama

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: pojazdy | Czarne | Uwaga!

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy