Reklama

Jaki będzie nowy Golf?

Według doniesień niemieckiej prasy Volkswagen podjął decyzję o przyspieszeniu prac nad nową generacją Golfa. Początkowo samochód ten miał pojawić się na rynku w 2009 roku.

Jednak ze względu na mniejszą od oczekiwań sprzedaż obecnego modelu oraz związane z tym wysokie koszty produkcji podjęto decyzję o przyspieszeniu prac tak, by nowy model gotowy był na 2008 rok.

Co na to Opel, którego kolejna generacja Astry debiutowała zawsze niemal równo z Golfem? Zachowuje spokój i twierdzi, że nowy model zaprezentuje zgodnie z planem w 2009 roku.

A jak będzie wyglądał nowy Golf? W internecie pojawiło się kilka różnych zdjęć tego samochodu, jednak Leszek Kempiński z firmy Kulczyk Tradex w rozmowie z reporterem INTERIA.PL stwierdził, że żadne z nich nie ma nic wspólnego z rzeczywistością...

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy