Reklama

Auto z Polski dla pięknych Polek?

Czy za kierownicą usportowionego hatchbacka można poczuć się jak w przestronnym vanie i rozkoszować się kinową perspektywą?

Można, o ile wybierze się na produkowanego w Polsce opla astrę w zadziornej wersji GTC.

Podobnie jak w poprzedniej generacji modelu, firma Opel zdecydowała się wyposażyć astrę GTC w panoramiczną szybę przednią, która kończy się dopiero w połowie dachu. Dzięki niej sylwetka auta nabrała jeszcze bardziej dynamicznego wyglądu, a kierowca i pasażer cieszyć się mogą niespotykaną widocznością.

Panoramiczna szyba dostępna jest w astrze GTC za dopłatą w wysokości 4,5 tys. zł. Ten element wyposażenia oferowany jest obecnie również w nowej zafirze tourer.

Reklama

Od 2006 roku, aż 18 tys. właścicieli astry zdecydowało się na ten oryginalny element wyposażenia.

Ze swojej strony, panoramiczną szybę czołową polecamy zwłaszcza paniom. Na piękne Polki zawsze miło patrzeć...

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy