Reklama

Takie nietypowe hobby...

Niektórzy lubią chodzić po górach, inni pływać jachtami. Jedni zbierają znaczki, czy kufle do piwa- inni np. ... taksówki!

Najsłynniejszymi polskimi taryfami były bez wątpienia czarna wołga i duży fiat WPT z numerem bocznym 1313 z kultowych "Zmienników".

Dziś taksówki to przeważnie upstrzone kogutami wiekowe passaty, czy mercedesy, które połatane taśmą klejącą i drutem wiązałkowym wiodą ciężkie życie na ulicach naszych miast. Ponieważ samochody eksploatuje się do granic ich technicznych możliwości, prawdę mówiąc, nie za bardzo jest co kolekcjonować.

To, że w Polsce niełatwo jest o oryginalnie wyglądający pojazd tego typu nie oznacza jednak, że podobnie jest w innych krajach świata.

Reklama

Wystawę takich właśnie samochodów można było obejrzeć w czasie salonu samochodowego w Paryżu. Nie brakowało naprawdę ciekawych konstrukcji...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: taksówki | hobby | nietypowe | kufle do piwa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy