Reklama

Maluchy zjadą do Wrocławia

W dniach 24-26 sierpnia odbędzie się kolejny, czwarty już zlot Fiatów 126p. Tym razem na terenie Wrocławia. Zaproszeniu mogą czuć się wszyscy sympatycy malucha.

Wszystko zaczęło się w 2004 roku. Grupa entuzjastów małego fiata z klubu Terytorium126p zainspirowana zlotem w Zvoleniu na Słowacji (było tam 220 maluchów!) postanowiła stworzyć odpowiednik tej imprezy w Polsce. Zlot okazał się wielkim sukcesem.

Reklama

W 2005 znów udało się zorganizować zlot. Więcej sponsorów, więcej atrakcji, szlak był już przetarty. W kolejnych latach zawsze było prościej, zdobyte doświadczenia pozwalały lepiej wszytko przygotować. Klub rozrastał się i po III zlocie w Łodzi w 2006 roku naturalną koleją rzeczy było to aby następny zlot odbył się w innej części kraju, wybór pad na Wrocław.

Przygotowania trwają już od początku tego roku. Zapowiada się największy jak dotąd 3 dniowy zlot pełen atrakcji. Program zlotu zawiera sprawdzone propozycje z poprzednich lat (jak choćby rzut znienawidzonym lewarkiem), chociaż jak co roku są pewne niespodzianki i wszystkie dyscypliny nagradzane pucharami nie są ujawnione.

Program zlotu przewiduje:

- Dużo maluchów w jednym miejscu, może pobijemy rekord.

- Konkurencje zręcznościowe.

- Konkursy zakresu wiedzy o maluszku.

- Rekord ilości osób we fiacie.

- Grillowa atmosfera.

Na pewno niezapomniany zostanie wspólny przejazd przez miasto.

Patronat medialny nad tą imprezą objął portal INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | maluchy | zlot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje