Reklama

INTERIA.PL w Nowym Jorku

W halach Jacob Javits Convention Center na Jedenastej Avenue w Nowym Jorku trwa New York International Automobile Show (NYIAS). Na wystawie tej, która potrwa do 3 kwietnia był nasz fotoreporter. TUTAJ jego zdjęcia.

Hale wystawowe otwarte są w godzinach 11 - 22.30. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 12 dolarów, natomiast dla dzieci do 12 lat - 4 dolary. Salon potrwa do 3 kwietnia.

W Nowym Jorku prezentują się wszystkie najważniejsze firmy motoryzacyjne. Rynek amerykański jest specyficzny, jednak przede wszystkim jest olbrzymi. Nic więc dziwnego, że żaden producent nie może przejść obok niego obojętnie.

Oprócz pojazdów, które można było już obejrzeć w Genewie, na nowojorskim salonie pojawiły się samochody, które przeznaczone są dla amerykańskiego klienta. Nie mogło zabraknąć więc rodzimych producentów, a także firm europejskich i dalekowschodnich, które prezentują specjalne wersje pojazdów.

W Nowym Jorku obejrzeć można również sporo prototypów, które mogą nigdy nie trafić na drogi, ale mogą również wyznaczać bliższą lub dalszą przyszłość motoryzacyjną.

TUTAJ nasze zdjęcia z New York International Automobile Show.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: york | NEW | International | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje