Reklama

72-letnia Sophia Loren w kalendarzu Pirelli!

Odbyła się już światowa premiera przyszłorocznego kalendarza Pirelli. Gwiazdą najnowszej edycji jest... 72-letnia Sophia Loren!

Przed publikacją zdjęć w internecie i nie tylko przetoczyła się spora dyskusja, czy Loren zostanie pokazana nago. Teraz już wiemy, że... nie do końca.

Loren jest jedną z pięciu aktorek, które znalazły się w 33. edycji kalendarza. Oprócz niej można podziwiać Naomi Watts, Penelope Cruz, Hilary Swank i Lou Doillon.

Zdjęcia do przyszłorocznego wydania kalendarza wykonała para holenderskich fotografów - Inez van Lamsweerde i Winoodh Matadin.

Tradycyjnie powstanie tylko 30 tysięcy sztuk tego najdroższego kalendarza świata.

A dzisiaj prezentujemy pierwsze 5 zdjęć z kalendarza Pirelli 2007. To jednak nie koniec.

Już wkrótce w naszym serwisie specjalnym znajdą się kolejne zdjęcia z przyszłorocznej edycji. Nie znajdziecie ich nigdzie indziej, jesteśmy bowiem partnerem polskiej premiery kalendarza Pirelli 2007! Czekajcie cierpliwie... Jest na co!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kalendarze | kalendarz Pirelli | Pirelli

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy