Reklama

Viper polski? To możliwe!

Na razie budują napięcie. Prawie nic nikt nie chce powiedzieć. Jedno jest jednak pewne. Polska spółka chce kupić prawa do produkcji dodga vipera!

Tę sensacyjnie brzmiącą informację otrzymaliśmy przed chwilą. Na razie dowiedzieliśmy się jedynie, że vipera chce przejąć polska grupa kapitałowa AutoGroup SA, która znalazła się na ogłoszonej przez Chryslera krótkiej liście oferentów zainteresowanych wykupieniem zorganizowanej części przedsiębiorstwa produkującej supersamochód dodge viper.

AutoGroup SA to spółka z dominującym kapitałem polskim (ponad 50 procent) powołana w celu tworzenia unikatowych i luksusowych produktów motoryzacyjnych. W ciągu ostatnich miesięcy firma przejęła udziały w brytyjskiej spółce produkującej samochody sportowe.

O szczegółach poinformujemy niebawem.

W USA jako potencjalnych nabywców praw do produkcji viperów wymienia się dwie amerykańskie firmy zajmujące się samochodami sportowymi: Saleen i Roush. Zainteresowanych jest jednak więcej. To dowód na to, że najlepiej kupować podczas kryzysu.

Copyright © (UWAGA! Prosimy o niewykorzystywanie w jakiejkolwiek formie - bez naszej zgody - tekstów z serwisu Motoryzacja).

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niemożliwe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje