Reklama

Szukajcie wśród dziewczyn!

Widoczny na zdjęciu, unikalny zegarek z limitowanej serii, wykonany z okazji wprowadzenia do sprzedaży nowej opony, już dziś może być Twój!

Przypominamy, że właśnie dzisiaj kończy się nasz dwudniowy konkurs.

Co więc trzeba zrobić, by wygrać zegarek? To proste...

Otrzyma go ta osoba, która jako pierwsza od tej chwili przyśle do naszej redakcji linki do dwóch zdjęć znajdujących się w naszych galeriach. Na jednym z nim jest specjalnie w tym celu nałożone nowe logo naszego portalu. (Uwaga! Nie chodzi nam o logo widoczne na banerach, naklejkach na samochodach czy też o znaki wodne. Chodzi o logo nałożone specjalnie w celach konkursu!)

Natomiast na drugim zdjęciu znajdziecie - również umieszczony tam specjalnie w tym celu - napis "Mamy już 7 lat!". Bo właśnie siódme urodziny obchodziliśmy niedawno.

A więc szukajcie w działach "Imprezy", "Współczesne", "Motoprzyszłość", "Motocykle", "Targi i salony", "Sporty motorowe", "Wypadki", "Tuning" i "Motohistoria".

Na odpowiedzi czekamy pod adresem motoryzacja@firma.interia.pl. Kto pierwszy - ten lepszy!

Reklama

Uwaga! Mała podpowiedź

Ponieważ ciągłe nikt nie odnalazł właściwych zdjęć, prezentujemy małą podpowiedź: pierwsza z fotografii, z nałożonym logiem INTERIA.PL znajduje się w galerii z dziewczynami... Szukajcie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: logo | zegarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy