Reklama

Problem z gasnącym Tico

Nieustannie do naszej redakcji napływają listy od naszych Czytelników opisujące ich problemy, doświadczenia i przygody z samochodami. Wczoraj na przykład otrzymaliśmy prośbę o poradę od Pani Katarzyny.

Oto treść jej listu: - Proszę o poradę w sprawie samochodu Tico. Od pewnego czasu, a mianowicie od około 2 miesięcy dziwnie się zachowuje. Często stojąc chwilę na skrzyżowaniu lub na parkingu przy włączonym silniku chcę ruszyć i gdy dodaję gazu i naciskam sprzęgło słyszę tak jakby silnik się dławił, a następnie gaśnie, po czym nie mogę na powrót uruchomić samochodu. Dopiero po około 15-20 minutach mogę go odpalić.

Najpierw wymieniłam filtr paliwa, w którym jak się okazało była woda i jakieś paprochy. Niestety dalej samochód nie działał jak trzeba. Na ponownej wizycie w warsztacie, mechanik sprawdzał wszystko po kolei i stwierdził że nic nie znalazł, co mogłoby być przyczyną moich problemów. Odłączył tylko filtr przeciwzakłóceniowy i powiedział, żeby na razie pojeździć i jak tak bedzie dalej to przyjechać jeszcze raz. Sama nie wiem co robić, dzisiaj już jeździłam i nic się nie działo, ale to za krótko aby stwierdzić że jest ok. Może ktoś miał podobne klopoty z autem, albo wie co może być przyczyną takiego zachowania samochodu? - Katarzyna D.

Reklama

Jeśli macie jakieś pomysły lub wskazówki dla Pani Katarzyny, to czekamy na Wasze komentarze w tej sprawie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje