Mistrz Świata F1 poprowadzi "Top Gear"?

Nie milkną spekulacje na temat obsady nowej serii "Top Gear". Po wyrzuceniu Clarksona i odejściu Hammonda i May’a BBC robi wszystko, by znaleźć równie charyzmatyczną ekipę.

Wiadomo już, że nowym prowadzącym - osobowością na miarę Clarksona - ma być popularny radiowiec i prezenter telewizyjny Chris Evans, który wielokrotnie pojawiał się w "starym" Top Gear. Evans słynie z ogromnego zamiłowania do Ferrari - posiada jedną z największych kolekcji aut tej marki w Wielkiej Brytanii.

Wciąż nie ma jednak pewności, co do pozostałej dwójki prowadzących. Jak donosi brytyjski "Daili Mail" niewykluczone, że na obok Evansa na ekranach telewizorów zobaczymy też... Jensona Buttona.

Mistrz Świata Formuły 1 sezonu 2009 "wyraził zainteresowanie" współpracą z nowymi twórcami "Top Gear" (oprócz prezenterów nowy jest również główny producent) i wszystko wskazuje na to, że zyskał właśnie pole position w wyścigu do fotela kolejnego prowadzącego. Informacje wciąż traktować trzeba jednak w kategoriach plotki - plany Buttona na przyszły sezon Formuły 1 nie zostały jeszcze upublicznione.

Reklama

Wśród pewnych kandydatur do grona prezenterów wciąż przewija się również supermodelka Jodie Kidd, która - wraz z emerytowanym prezenterem "starego Top Gear" - Quentinem Willsonem - prowadzi emitowany przez BBC "Classic Car Show".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: top gear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy