Reklama

Rejestracja aut z Włoch

Biuro Komunikacji Społecznej Ministerstwa Infrastruktury poinformowało, że włoski dokument - Certyficatio di Proprieta, który wydawany jest przez Automobilklub Włoski nie jest wystarczający do pierwszej rejestracji na terytorium RP pojazdu sprowadzonego z Włoch, ponieważ nie może być uznany za dokument, o którym mowa w ustawie Prawo o ruchu drogowym.

Aby bez problemów zarejestrować w kraju pojazd zakupiony we Włoszech należy go wyrejestrować przed wyjazdem z Włoch. Właściciel pojazdu otrzyma wtedy tzw. dokumenty wywozowe (tymczasowy dowód rejestracyjny, tablice wywozowe), które są wystarczające do zarejestrowania tego pojazdu w Polsce.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Włochy | rejestracja | Prawo o ruchu drogowym

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy