Reklama

Niewymiarowe rondo

Jedno z katowickich rond jest za wąskie. Nie mieszczą się w nim głównie autobusy. Kierowcy narzekają, a urzędnicy argumentują, że nowe rondo powstało zgodnie z przepisami i spełnia wszystkie wymogi.

Przez rondo bez większych przeszkód mogą przejechać samochody osobowe. Dużo trudniejsze zadanie czeka natomiast kierowców autobusów. Najpierw muszą powoli dojechać do ronda wąską drogą, a potem poruszać się nie szybciej niż 10 kilometrów na godzinę, cały czas kręcąc kierownicą. Wielu z nich wjeżdża po prostu na krawężniki.

Przejażdżka po rondzie to niecodzienne przeżycie także dla pasażerów. Jazda po drodze, choć przecież nowej, to ciągłe podskoki autobusu. Trzeba się też mocno trzymać poręczy – łatwo bowiem o upadek na zakręcie.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: rondo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy