Reklama

Młodzi rozbili się na drzewie

Dwie osoby zginęły i dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Strzałki w gminie Burzenin (Łódzkie).

Śmierć na miejscu poniósł 19-letni mieszkaniec Sieradza, a dwa lata młodszy mieszkaniec gminy Burzenin zmarł w szpitalu.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latek kierujący mercedesem benz najprawdopodobniej nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg, uderzył w drzewo a następnie dachował.

"W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł pasażer, 19-letni mieszkaniec Sieradza. Drugi z pasażerów, 17-letni mieszkaniec gminy Burzenin, zmarł w szpitalu. Hospitalizowany został kierowca mercedesa, który ma pęknięty kręgosłup i ogólne potłuczenia oraz pasażerka, 18-letnia mieszkanka Sieradza, u której stwierdzono złamanie prawej nogi i ogólne potłuczenia" - poinformował Paweł Chojnowski z policji w Sieradzu. .

W naszym serwisie jakiś czas temu opublikowaliśmy ankietę z pytaniem, "czy jesteś za wycięciem przydrożnych drzew?". W ankiecie głos oddało ponad 317 tysięcy internautów. 60 procent z nich opowiedziało się za wycinką. Czy ty też jesteś za tym?

Chciałbyś, aby zniknęły takie drzewa jak na filmie?

Przeczytaj również: Stop śmierci na przydrożnych drzewach.

TUTAJ znajdziesz wspomnianą powyżej ankietę.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama