Kolejna śmierć na drodze

12-letni chłopak poniósł śmierć w wypadku samochodowych, do którego doszło 22 bm. na międzynarodowej drodze E 4 w Tywoni koło Jarosławia. Fiat sienia kierowany przez 17-letniego brata ofiary, zderzył się z ciężarowym starem, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Tutaj zdjęcia z innych tragicznych wypadków na polskich drogach.

12-letni chłopak  poniósł śmierć w wypadku samochodowych, do którego doszło  22 bm. na międzynarodowej drodze E 4 w Tywoni koło Jarosławia. Fiat sienia kierowany przez 17-letniego brata
ofiary, zderzył się z ciężarowym starem, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Tutaj zdjęcia z innych tragicznych wypadków na polskich drogach.

Dwie osoby zginęły zaś w wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 16 koło Olsztyna. Sprawca wypadku Ireneusz S. był pijany; miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Bożena Przyborowska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie poinformowała w niedzielę PAP, że do wypadku doszło na drodze Ostróda - Olsztyn. Pijany 44-letni kierowca forda zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z ciężarówką scania z naczepą. Tir w wyniku zderzenia zjechał na drugą stronę drogi i uderzył w opla. Kierowca opla, 31-letni Jacek D. z Olsztyna i pasażerka 26-letnia Żaneta S. z Dąbia w woj. pomorskim zginęli na miejscu. Sprawca wypadku ma złamaną nogę.

Reklama

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku po pijanemu grozi do 12 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu. Inne wypadki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy