Reklama

Długi Phaeton

Na targach w Dubaju Volkswagen zaprezentował prototyp zbudowanej na bazie Phaetona limuzynie o nazwie Phaeton Lounge.

Samochód poza wydłużoną o 1.78m środkową częścią nie różni się niemal od klasycznego Phaetona - identyczne są części przednia i tylna.

Liczący w sumie 6.8 m długości pojazd napędzany jest 420-konnym silnikiem W12 o maksymalnym momencie 600 Nm. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 180 km/h.

Phaeton Lounge jest pierwszą przedłużoną limuzyną, w której zastosowano napęd na wszystko koła.

W przedziale pasażerskim zlokalizowano cztery osobne fotele - każde z indywidualną klimatyzacją. Ponadto na pokładzie znalazło się miejsce na lodówkę, barek, odtwarzacz DVD z 17-calowymi ekranami oraz komputer z dostępem do internetu.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy