Reklama

Clic odkrywa wnętrze!

Powracamy do sprawy Clica, czyli nowego polskiego pojazdu, który być może zrewolucjonizuje nasz rodzimy rynek motoryzacyjny. Małymi kroczkami zbliżamy się do oficjalnej premiery tego auta, która być może nastąpi jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Wciąż nasza redakcja zasypywana jest listami, w których pytacie o szczegóły dotyczące debiutu, sprzedaży, serwisu i strony technicznej Clica. Staramy się na bieżąco informować o najnowszych faktach z "życia" tego małego samochodu. Dziś przyjrzymy się elementom jego wnętrza.

- Najważniejsze jest to, że praca idzie do przodu i zbliżamy się do oficjalnej premiery Clica. Do tej pory powstało już paręnaście jego egzemplarzy, które testujemy i sprawdzamy, jak spisują się w różnych sytuacjach - mówi w rozmowie z INTERIA.PL prezes firmy Clic Car Corporation, Wacław Stevnert.

Debiut Clica odsłoni światu pięć różnych wersji tego pojazdu - Mini, Cabrio, Cargo, Chłodnia i Pick-up. Wszystkie te odmiany znajdziecie w naszej GALERII

- Nie szukamy rozgłosu. Pracujemy w ciszy, przy ładnej pogodzie i cieszymy się, że w ogóle mamy pracę - odpowiada Wacław Stevnert na pytanie, dlaczego Clic zniknął ostatnio z czołówek gazet i stron internetowych. - Niestety jest wiele osób, które źle nam życzą i już pewnie zacierają ręce, że nasz pomysł zaraz upadnie. Mam dla nich jednak złą wiadomość - Clic zadebiutuje i to już niebawem. Ponad 60 firm, które współpracują z  nami przy produkcji tego auta jest już w pełni przygotowanych do rozpoczęcia pełnej produkcji Clica. Czekamy tylko na zakończenie procesu homologacji i wyniki testów tych modeli, któe wyprodukowaliśmy do tej pory - dodaje.

Dzięki najnowszym ilustracjom możemy wyobrazić sobie już całkiem swobodnie, jak wyglądać będzie wnętrze małego Clica. Uwagę zwraca ciekawie zaprojektowana kierownica. Fotele sprawiają wrażenie wygodnych i bezpiecznych, a zegar deski rozdzielczej powinien dobrze wypełniać powierzone mu zadania. Jak będzie naprawdę, przekonamy się dopiero po oficjalnej premierze Clica. Nasze wrażenia z "pierwszego poznania" oraz jazd testowych natychmiast opublikujemy na stronach INTERIA.PL.

Reklama

TUTAJ nasz poprzedni materiał o Clicu z 13 maja tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje