Reklama

Nowa marka na polskim rynku!

Już wkrótce w naszym kraju będzie można kupić samochody zupełnie nowej marki.

Ich producentem jest chińska firma Brilliance, która blisko współpracuje z BMW, Toyotą i Mitsubishi.

Do Europy dopływa właśnie transport z pierwszymi pojazdami. Ich importerem i głównym dystrybutorem jest niemiecka firma HSO Motors Europe, która 28 listopada w Bonn dokona oficjalnej prezentacji nowego auta.

Pierwsza partia pojazdów trafi do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Luksemburga, Belgii, Holandii oraz Polski.

Początkowo sprzedawany będzie tylko jeden model o nazwie BS6. Przeszedł on już badania homologacyjne w niemieckich instytutach Dekra i TUV, gdzie stwierdzono, że spełnia wszystkie europejskie wymogi.

Reklama

Brilliance BS6 to duża, klasyczna limuzyna napędzana benzynowymi silnikami o pojemności 2.0 lub 2.4 l. W Niemczech jej ceny mają wynosić od 19 do 23 tysięcy euro.

Niemiecki importer ma nadzieję, że po pilotażowej serii w przyszłym roku sprzeda w Europie 15 tysięcy samochodów.

O tym, jak poważne plany dotyczące naszego kontynentu ma chiński producent, świadczy jego obecność na przyszłorocznym, marcowym salonie samochodowym w Genewie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brilliance | firma

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy