Reklama

Nowa "3" zawojuje rynek?

Na rozpoczynającym się 19 listopada salonie samochodowym w Los Angeles Mazda zaprezentuje swoją najnowszą broń - nową mazdę 3 w wersji sedan.

Samochód, który w Japonii znany jest jako mazda axela to całkowicie nowy model, który wchodzi na rynek w pięć lat po debiucie poprzedniej "trójki".

Zaprojektowane zgodnie z duchem "zoom-zoom" auto wyraźnie nawiązuje do innych modeli japońskiej marki. W liniach nadwozia bez trudu odnajdziemy zapożyczenia wzięte ze starszej i większej siostry - modelu sześć.

Wiadomo już, że w specyfikacji północnoamerykańskiej samochód dostępny będzie z dwoma silnikami benzynowymi o pojemnościach 2,0 l i 2,5 l.

Europejska premiera modelu przewidziana jest na 2 grudnia, w trakcie salonu samochodowego w Bolonii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mazda

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy