Reklama

Mundial na drodze

Segment premium przypomina... turniej piłki nożnej. Wszyscy grają, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Włosi i Japończycy jednak nie zamierzają się poddać bez walki.

Dotychczasowe próby zdetronizowania mistrzów nie przyniosły efektu. Czy tym razem będzie inaczej? Przekonajmy się!

Do gry przystąpiło dwóch rasowych napastników - Alfa Romeo 159 Multijet w wersji ti i Lexus IS z 2,2-litrowym silnikiem Diesla. Czy poradzą sobie ze zmasowaną obroną Niemiec? Zaraz się okaże. W roli stoperów występują Mercedes C220 CDI i Audi A4 2.0 TDI. Mercedes jest doświadczonym zawodnikiem, ale Audi to reprezentant najmłodszego pokolenia. Połączenie młodzieńczej świeżości z rutyną może okazać się barierą nie do przebycia. Pora na pierwszy gwizdek sędziego....

Reklama

Więcej na ten temat znajdziecie w najnowszym numerze tygodnika "Motor".

tygodnik "Motor"
Dowiedz się więcej na temat: Mundial 2014

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy