Reklama

Mini-ciężarówka Mazdy

Mazda Motor Corporation wprowadza na japoński rynek nowoczesną wersję dostawczej półciężarówki o nazwie Scum Truck. Ten minvan z otwartą platformą ładunkową może zaoferować swoim nabywcom szerokie możliwości transportowe, wygodną podróż oraz łatwość w obsłudze, użytkowaniu i manewrowaniu. W stosunku do poprzedniego takiego modelu Mazdy Scum Truck ma większą, zupełnie płaską i obniżoną podłogę platformy, a także możliwość odłączenia jej od reszty pojazdu co przydaje się przy wszelkiego rodzaju naprawach.

W kabinie poprawiono komfort w czasie jazdy, zwiększono widoczność wykorzystując obszerniejsze szyby z przodu i z tyłu, dodano nowe możliwości regulacji siedzeń, powiększono schowek i zamontowano go w zupełnie nowej desce rozdzielczej. Miesięczna sprzedaż tego pojazdu planowana jest na poziomie 800 sztuk.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciężarówka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy