Reklama

Czteroosobowy pomysł smarta

Wiosną 2004 roku Smart wypuści na rynek swój najnowszy model "forfour" (dla czterech) - łączący w sobie funkcjonalność małego pojazdu z atrakcyjnym wyglądem kierowanym od młodej marki do młodych ludzi.

Niestety wciąż poważnym problemem takich odbiorców są koszty małych samochodów koncernu DaimlerChryslera. Planowana cena modelu "forfour" w krajach europejskich ma rozpoczynać się na poziomie 11 000 euro (co i tak w porównaniu z dwumiejscowym city-coupe jest znacznie ciekawszą ofertą).

Wnętrze czterosobowego smarta posiada zdolność łatwej modyfikacji, co jeszcze bardziej zwiększa praktyczność całego auta. Jego zewnętrzne proporcje pozostały jednak bardzo charakterystyczne dla całej marki. Samochód jest zwarty, kompaktowy, lekko sportowy z bardzo krótkim zwisem nadwozia z tyłu i dużymi kołami wpasowanymi w tylne drzwi.

Reklama

Więcej na ten temat przeczytasz w naszym ARTYKULE

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy