Reklama

Chińczycy trzymają się mocno!

Chińskie firmy coraz śmielej wkraczają na rynki europejskie. Pierwszy był Landwind, którego samochody od zeszłego roku sprzedawane są również w Polsce.

A już pod koniec września we Włoszech pojawią się pojazdy sygnowane przez producenta o wiele mówiącej nazwie Great Wall (wielki mur). Kolejne na celowniku są Hiszpania i Grecja, a w przyszłym roku Chińczycy planują wejście na rynki państw leżących dalej na północy Europy.

Główną bronią Great Wall ma być crossover o nazwie hover. To sprawdzony model, który sprzedawany jest w wielu krajach m.in. na Bliskim Wschodzie.

Napędzany on jest 2.4-litrowym silnikiem Mitsubishi o mocy 126 KM.

Obecnie do Europy płynie statek, w którego ładowniach znajduje się 500 pierwszych hoverów. Chińczycy planują oficjalnie zaprezentować ten pojazd na salonie paryskim.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chińczycy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy