Reklama

Auta, które potrafią oszczędzać

W kioskach pojawił się nowy, lipcowy numer magazynu "Auto Moto".

Znajdziecie w nim m.in:

Volkswagen Polo - będzie hit?

Volkswagen przedstawił swoje najmłodsze dziecko. Wygląda jak król segmentu C, Golf szóstej generacji, tyle że mniejszy. I nie jest to tylko kwestia podobieństwa, bo piąte wcielenie modelu Polo to dokładny odpowiednik Golfa w segmencie B. Po prostu wzorzec.

Supertest Mazdy 3: japońska jakość

Nowa Mazda 3 jest kontynuacją udanego pomysłu. W najnowszym wcieleniu prezentuje nowoczesną, modną stylistykę, a wyposażenie należy do najbogatszych w klasie. Produkowana jest w Japonii, a to gwarantuje wysoką jakość i... cenę.

Reklama

9 aut, które potrafią oszczędzać paliwo

W Polsce jedynym zyskiem z zakupu ekonomicznego i ekologicznego auta mogą być oszczędności na paliwie. Testując 9 takich modeli, przy spokojnej jeździe, na 15 000 km udało się zaoszczędzić od 387 do nawet 1388 zł. Tę ostatnią kwotę zaoszczędzimy jeżdżąc... Mercedesem C klasy Blue Efficiency. Ale nie będzie to przyjemna jazda.

Porównanie Audi A6 3.0 TDI vs BMW 530d vs Mercedes E 350 CDI

W klasie wyższej Audi, BMW i Mercedes rozdają karty. Choć zabrzmi to brutalnie, inne marki są dla nich tylko tłem. Wiara klientów w jakość i prestiż tych aut jest niewyobrażalna. Ale czy zasłużona? Porównanie pokazuje, że tak. Wszystkie trzymają poziom.

Auto Moto
Dowiedz się więcej na temat: Volkswagen | polo | Auta | Auto-Moto | Auto Moto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje