Reklama

Jazda (bez)alkoholowa

Cofając wjechał w budynek. Był kompletnie pijany

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 60-latek z powiatu brzozowskiego, który wczoraj kierując Citroenem wjechał w inny pojazd, a następnie w budynek.

Do zdarzenia doszło przed południem w Biłgoraju (woj. lubelskie). Na policję zadzwoniła 37-letnia kobieta, która poinformowała policjantów, że w jej zaparkowane Renault uderzył kierowca Citroena. Następnie mężczyzna wjechał on w budynek znajdujący się przy tej ulicy.

Reklama

Kobieta podejrzewała, że kierowca citroena może być nietrzeźwy. Jak się okazało, nie myliła się. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował Citroenem, cofając uderzył w tylny zderzak Renault, uszkadzając go, a następnie wjechał w elewację jednego z budynków.

Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, mimo wczesnej pory, mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali należące do niego prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu. 60-latkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy