WRC. Rajdowe Mistrzostwa Świata

Polska kontra Portugalia w zespole… Volkswagena

Nietypowa i nieco napięta atmosfera panuje w fabrycznym zespole WRC Volkswagena, przed meczem Polska-Portugalia.

Oczekiwanie pomału dobiega końca i już dziś, o godzinie 21, polska reprezentacja spotka się na stadionie w Marsylii z portugalską jedenastką. Emocje tym większe, że stawką jest przejście do półfinału, co byłoby sensacyjnym wydarzeniem, gdyby udało się to biało-czerwonym. Portugalia to oczywiście bardzo mocny przeciwnik, ale... "orły Nawałki" już pokazały, że potrafią grać z najlepszymi.


Bez względu jednak na wynik, czeka nas mnóstwo emocji podczas wspólnego kibicowania. Nie wszyscy jednak mogą liczyć na odpowiednie do tego celu towarzystwo. Okazuje się bowiem, że nadchodzący mecz wywołał napięcia, między dwoma mechanikami, odpowiedzialnymi za przygotowanie Volkswagena Polo R WRC, którym ściga się Latvala. A to dlatego, że jeden jest Polakiem, a drugi... Portugalczykiem.

Reklama

Marcin Wójcik i José Azevedo są fanami futbolu, nic więc dziwnego, że w przebywającym obecnie w Mikołajkach zespole WRC Volkswagena, szykuje się ostra rywalizacja na dopingowanie obu drużyn. Dla rozładowania atmosfery obaj panowie rozegrali nawet mecz w piłkarzyki, ale wynik tego starcia pozostaje tajemnicą.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy