Polskie drogi

Taka była ładna alfa. Dopóki nie wydachowała

Do groźnie wyglądające zdarzenia doszło na jednej z ulic Rybnika. Kierowca alfa romeo stracił panowanie nad samochodem i dachował.

Do zdarzenia doszło na zjeździe z DW 935 w ulicę Wodzisławską. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ruchu drogowego ustalili, że kierujący alfa romeo 23-letni mieszkaniec Żor, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków jazdy, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w plastikowe zapory, po czym jego samochód dachował. 

Kierujący był trzeźwy. Jego zdrowiu, a tym bardziej życiu, nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. W tej sytuacji zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a za jej spowodowanie kierowca został ukarany mandatem.

Reklama

Policjanci przypominają, że pierwsze przymrozki, szybko zapadający zmrok i zmienna pogoda utrudniają prowadzenie pojazdów. Apelują również, aby w okresie jesienno-zimowym w sposób szczególny zadbać o swoje bezpieczeństwo, poprzez odpowiednie przygotowanie samochodu oraz zdjęcie nogi z gazu. Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj ponad 20 000 zł!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama