Polskie drogi

Sezon coraz bliżej. Pod Drezdenkiem ranny został kierowca skutera

Pomimo powracających przymrozków już teraz na polskich drogach dochodzi do wielu zdarzeń z udziałem jednośladów. Jeden z takich wypadków miał miejsce niedaleko Drezdenka - do szpitala z obrażeniami głowy trafił 53-latek kierujący motorowerem.

Pierwsze cieplejsze dni sprawiły, że na polskich drogach zaczęły pojawiać się częściej skutery i motocykle, co oznacza też kolejne wypadku z ich udziałem.

We wtorek 1 marca na drodze pomiędzy miejscowościami Gościm i Lubiatów doszło do groźnego zdarzenia z udziałem motoroweru oraz Renault Clio.

Jak ustalili policjanci z komendy w Strzelcach Krajeńskich, do zdarzenia doszło około 14:20 na drodze pomiędzy miejscowościami Gościm i Lubiatów. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem przyczyn wypadku, w wyniku którego poważnych obrażeń doznał 53-latek kierujący motorowerem - mężczyzna m.in. z urazem głowy został przetransportowany do szpitala.

Reklama

Na szczęście nic się nie stało 64-letniemu kierowcy osobówki. Policjanci po przeprowadzeniu badania alkomatem stwierdzili, że prowadzący Clio był trzeźwy.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadki drogowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy